Naše kočičky

Rohlíček

Věk: 4 roky
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Rohlíček je velice opatrný a plachý kocourek, který nestojí o pozornost člověka. Je však moc krásný a nikdy neútočí, maximálně jen vyhrožuje. 🙂 Domov by mohl najít u extrémně trpělivého páníčka, který by mu dal potřebný prostor a respektoval by jeho povahu a to, že se z něj pravděpodobně nikdy mazlivý kocourek nestane. Rohlíčka má ve virtuální adopci paní Petra Finsterlová. ❤️

Nela

Věk: 6 let
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Krásná, urostlá, přítulná, vyrovnaná. Tak přesně taková je želvovinová kráska Nelinka. Přišla k tam jako trojnásobná maminka, nyní už má za sebou kastraci a hledá domov. Naprosto bez problémů vychází s ostatními kočkami a snad s každým. Ráda a hodně přede, miluje jídlo a ráda si i hraje.

Pája

Věk: 6 měsíců
Pohlaví: kocour
Pája je narozdíl od Rudyho velmi mazlivý a kontaktní kocourek. Je odvážný a hravý, byl by proto ideálním společníkem pro bázlivého Rudyho, může ale jít do adopce samozřejmě i sám. Zatím vše nasvědčuje tomu, že z něj jednou bude pořádný kus kocoura.🙂

Rudy

Věk: 6 měsíců
Pohlaví: kocour
Plachý a opatrný kocourek Rudy hledá domov, nejlépe s jedním ze svých sourozenců, aby se tolik nebál. Možná by se dal i vymazlit, kdo ví? Každopádně lépe počítat s tím, že z něj bude jedna z těch kočiček, kterým přítomnost člověka nevadí, ale o doteky nestojí.

Pukinka

Věk: 8 let
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Pukinka je nádherná upovídaná mourinka, jejíž poznávací znamení jsou obrovské kulaté oči. Je velice společenská, miluje hlazení, přestože je klidná a nenáročná, umí to při hrách s ostatními kočkami pěkně roztočit. Je tak roztomilá! Občas bohužel trpí zažívacími potížemi, ale při vhodné dietě nemá problémy. Je to prostě kočičí andílek.

Maruška

Věk: 5 let
Pohlaví: kočka
Maruška je opravdu majestátní, obrovská kočička s nádhernýma zelenýma očima. Umí velmi dobře lovit, určitě by ocenila zabezpečený výběh ven. Moc ráda sleduje, co se děje za oknem. Je samotářská, byla by ideální jako jediná kočička. Bonus je, že je zvyklá na společnost velkých psů.

Píšánek

Věk: 5 let
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Jak už napovídá kocourkův výraz na fotce, Píšánek je plachý a opatrný. Nestojí o doteky a důvěrnosti, ale velmi dobře vychází s ostatními kočkami. Do adopce by mohl jít ke zkušenému kočkaři, který by respektoval jeho plachou povahu a dal mu čas a prostor, který potřebuje. Pouze do bytu, mohl by utéct a ztratit se. Zasíťované okno nebo balkon či voliéru by určitě ocenil, stejně tak přítomnost další kočičky.

Chanelka

Věk: 3 roky
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Chanelka je drobná mladá kočička, která je nesmírně kontaktní, přítulná a milá. Má ráda pozornost, užívá si společnost člověka. Vhodná i k další kočičce.

Ludánek

Věk: 10 let
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Ludánek je starší, opatrný kocourek, který má rád svůj klid. Na změny si musí zvykat, ale jakmile Vám začne věřit, bude milovat, když ho budete drbat na hlavičce a na zádech. Má překrásné baculaté tvářičky. 🙂 Pouze do bytových podmínek, zvládne klidného kočičího společníka. ❤️

Ušáček

Věk: 2 roky
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Ušáček je kocouří milovník, nemůže se nabažit mazlení, jakmile získáte jeho důvěru, bude Vás pronásledovat upřeným, zamilovaným pohledem a snese Vám Modré z nebe. 🙂 Vhodný jako jedináček i k jiné kočičce, jen pozor, má tendence být trochu dominantní. 🙂

Madlenka

Věk: 7 let
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Madlenka je velmi svérázná kočička, která má moc ráda lidskou (především pánskou 🙂) společnost, ale jen když má sama náladu. Je svá, práva kočičí dáma, když se jí něco nelíbí, umí to dát (třeba i drápkem) najevo. Je ale v jádru velmi hodná a navíc krásná! Madlenka není vhodná k malým dětem, ideální jako jediná kočička v domácnosti. Rozhodně ne na ven. Je očkovaná, testovaná na FIV/FeLV, odčervená.

Pepíček

Věk: 3 roky
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Pepíček je kocour opravdu úctyhodných rozměrů, je velmi svalnatý a krásný, rád se nechá pohladit, dokáže být velmi přítulný, pokud na to má náladu. 🙂 Také moc rád loví nebo si na lov aspoň hraje. Bez problémů vychází s ostatními kočkami. Je očkovaný, testovaný na FIV/FeLV a odčervený. Ne na ven, pouze do bytových podmínek.

Meryl

Věk: 2 roky
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Merylka přišla do azylu spolu se svou maminkou a 3 sestřičkami. Meryl je zpočátku trochu opatrná, ale když si získáte její důvěru, získáte v ní krásnou a roztomilou společnici. Vhodná i k další kočičce nebo kocourkovi. Meryl je stará asi 2 roky. Je testovaná na FIV/FeLV, očkovaná, odčervená.