Naše kočičky

Kominíček 2

Věk: 4 roky
Pohlaví: kocour
Kominíček je narozen asi v roce 2018. K nám do útulku byl přijat 2.5.2022. Byl nalezen v Bludově. Zavolala nám jedna paní, že v jejím okolí, kde je pár domků, někdo vyhodil kocourka. Potuloval se tam asi týden, za každým chodil a naříkal. Paní, která jej chodila krmit si ho nechat nemohla a proto kontaktovala nás s prosbou o přijetí. Při přijetí byl kocourek velice zanedbaný, na krku měl velkou lysinu, která se mu táhla přes levou packu až pod břicho a na prsou měl mokvající ránu ze které mu vytíkal hnis. Na veterině dostal pipetu proti vnějším parazitům, vitamínovou injekci a antibiotika. Kominíček je celý černý kocour. Je hodný, mazlivý, ale pokud se mu něco nelíbí umí to dát jasně najevo. Je to velký jedlík a je to na něm vidět, je to kus kocoura.

Macík

Věk: 3 roky
Pohlaví: kocour
Leon je narozen asi v roce 2019. K nám do útulku byl přijat 2.4.2022. Byl nalezen v domě v obci poblíž Dolních Studének při vyklízení domu po paní, která zemřela. K nám do útulku jej dovezl pán, který dům pomáhal vyklízet a když kocourka nalezl, nevěděl co má dělat. Kontaktoval nás s prosbou o přijetí. První dva dny u nás byl Leonek celý přepadlý, nechtěl jíst, bál se a schovával se. Poté se osmělil a je z něj neskutečný mazlík. Leonek je celý mouratý kocour. Hrozně rád baští, hraje si a nejraději má pořád lidskou společnost.

Edík

Věk: 10 měsíců
Pohlaví: kocour
Edík je narozen 10.7.2021. K nám do útulku byl přijat 2.2.2022 spolu se svými dvoumi bratříčky - Snoopym a Bertíkem. Byli nalezeni v Hanušovicích na benzinové stanici, kde je někdo vyhodil z auta. Kocourci pobíhali po silnici a všimnula si jich jedna paní, které jejich osud nebyl lhostejný a kontaktovala nás s prosbou o přijetí. Kocourky jsme nakonec i nad stav přijali. Edík je celý černý kocourek. Je nesmírně mazlivý, přítulný a hodný. Hrozně rád se válí a lenoší, ale rád si i zadovádí.

Bertík

Věk: 10 měsíců
Pohlaví: kocour
Bertík je narozen 10.7.2021. K nám do útulku byl přijat 2.2.2022 spolu se svými dvoumi bratříčky - Snoopym a Edíkem. Byli nalezeni v Hanušovicích na benzinové stanici, kde je někdo vyhodil z auta. Kocourci pobíhali po silnici a všimnula si jich jedna paní, které jejich osud nebyl lhostejný a kontaktovala nás s prosbou o přijetí. Kocourky jsme nakonec i nad stav přijali. Bertík je celý černý kocourek, ale místy mu černá barva přechází do hnědé. Je nesmírně mazlivý a hodný. Hrozně rád se válí a lenoší.

Snoopy

Věk: 10 měsíců
Pohlaví: kocour
Snoopy je narozen 10.7.2021. K nám do útulku byl přijat 2.2.2022 spolu se svými dvoumi bratříčky - Bertíkem a Edíkem. Byli nalezeni v Hanušovicích na benzinové stanici, kde je někdo vyhodil z auta. Kocourci pobíhali po silnici a všimnula si jich jedna paní, které jejich osud nebyl lhostejný a kontaktovala nás s prosbou o přijetí. Kocourky jsme nakonec i nad stav přijali. Snoopy je bílomouratý kocourek , u kterého převládá bílá barva. Je nesmírně mazlivý, přítulný a hodný. Hrozně rád se válí ve svém pelíšku a lenoší, ale jakmile vás uvidí hned se na vás vrhne a otírá se a chce se mazlit.

Bella

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočka
Bella je narozena 5.10.2021. K nám do útulku byla přijata 2.12.2021 spolu se svými čtyřmi sourozenci - sestřička Stella a bratříček Čaky, Riky a Miky. K nám do útulku je donesl pán z chatové oblasti Lužná, že je krmí, ale nemůže si je nechat a že pokud je nepřijmeme tak, že je někde vypustí. Tak jsme je přijali. Ze začátku byli velice bojácní, ale už si pomaloučku začali zvykat a už se tak nebojí. Bella je rezavobílá kočička u které převládá rezavá barva. Pořád se ještě musí socializovat a zvykat si, ale už se tolik nebojí a nechá se i pohladit.

Stella

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kočka
Stella je narozena 5.10.2021. K nám do útulku byla přijata 2.12.2021 spolu se svými čtyřmi sourozenci - sestřička Bella a bratříček Čaky, Riky a Miky. K nám do útulku je donesl pán z chatové oblasti Lužná, že je krmí, ale nemůže si je nechat a že pokud je nepřijmeme tak, že je někde vypustí. Tak jsme je přijali. Ze začátku byli velice bojácní, ale už si pomaloučku začali zvykat a už se tak nebojí. Stella je rezavobílá kočička. Pořád se ještě musí socializovat a zvykat si, ale už se tolik nebojí a nechá se i pohladit. Hrozně ráda dovádí se svými sourozenci.

Miky

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kocour
Miky je narozen 5.10.2021. K nám do útulku byl přijat 2.12.2021 spolu se svými čtyřmi sourozenci - sestřička Bella a Stella a bratříček Riky a Čaky. K nám do útulku je donesl pán z chatové oblasti Lužná, že je krmí, ale nemůže si je nechat a že pokud je nepřijmeme tak, že je někde vypustí. Tak jsme je přijali. Ze začátku byli velice bojácní, ale už si pomaloučku začali zvykat a už se tak nebojí. Miky je rezavobílý kocourek u kterého převládá bílá barva. Pořád se musí ještě socializovat, ale už není tolik bojácný a nechá se i pohladit.

Riky

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kocour
Riky je narozen 5.10.2021. K nám do útulku byl přijat 2.12.2021 spolu se svými čtyřmi sourozenci - sestřička Bella a Stella a bratříček Čaky a Miky. K nám do útulku je donesl pán z chatové oblasti Lužná, že je krmí, ale nemůže si je nechat a že pokud je nepřijmeme tak, že je někde vypustí. Tak jsme je přijali. Ze začátku byli velice bojácní, ale už si pomaloučku začali zvykat a už se tak nebojí. Riky je světle rezavý kocourek. Pořád se musí ještě socializovat, ale už není tolik bojácný, nechá se pohladit i pomazlit.

Čaky

Věk: 7 měsíců
Pohlaví: kocour
Čaky je narozen 5.10.2021. K nám do útulku byl přijat 2.12.2021 spolu se svými čtyřmi sourozenci - sestřička Bella a Stella a bratříček Riky a Miky. K nám do útulku je donesl pán z chatové oblasti Lužná, že je krmí, ale nemůže si je nechat a že pokud je nepřijmeme tak, že je někde vypustí. Tak jsme je přijali. Ze začátku byli velice bojácní, ale už si pomaloučku začali zvykat a už se tak nebojí. Čaky je šedobílý kocourek. Je z pěti sourozenců pořád nejvíce plachý a na lidi ještě i syčí. Musí se pořád socializovat.

Hugo

Věk: 1 rok
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Hugo je narozen asi 5.12.2021. K nám do útulku byl přijat 15.10.2021. Byl nalezen v Králíkách. Dovezla ho paní, která jej nalezla v Králíkách u školy, kde naříkal hlady. Paní jej bylo líto, protože v blízkosti byla hlavní silnice a hrozilo, že by jej mohlo zajet auto. Kontaktovala nás a kocourka přivezla. Okamžitě se u nás vrhnul na misku se žrádlem, které jsme mu přichystali a vše v okamžiku zbaštil. Hugo je bílomouratý kocourek. Je nesmírně hodný a mazlivý. Je rád za každé pohlazení a za odpočinek v teple. Hrozně rád by našel milující domov plný pohody a hodného páníčka.

Jůlinka

Věk: 10 měsíců
Pohlaví: kočka
Jůlinka je narozena 10.7.2021. K nám do útulku byla přijata 23.9.2021 spolu se svými 3 sourozenci - bratříčkem Šmudlíkem a Šášou a sestřičkou Briketou. Byli nalezeni v Dlouhé Loučce v lokalitě, kde se vyskytuje větší množství nekastrovaných koček, které se místní dobrovolníci snaží odchytávat a kastrovat. Koťátka žila venku s maminou bez kontaktu s člověkem a proto jsou polodivoká a musejí se socializovat. Jůlinka je celá mourovatá kočička. Při příchodu byla velmi vystrašená z jakéhokoli kontaktu s člověkem. Postupně se osměluje, ale zatím je pořád plašší. Pořád se hodně bojí, ale už nesyčí. Pořád se snaží skrývat a utíkat.

Briketa

Věk: 9 měsíců
Pohlaví: kočka
Briketa je narozena 10.7.2021. K nám do útulku byla přijata 23.9.2021 spolu se svými 3 sourozenci - bratříčkem Šmudlíkem a Šášou a sestřičkou Jůlinkou. Byli nalezeni v Dlouhé Loučce v lokalitě, kde se vyskytuje větší množství nekastrovaných koček, které se místní dobrovolníci snaží odchytávat a kastrovat. Koťátka žila venku s maminou bez kontaktu s člověkem a proto jsou polodivoká a musejí se socializovat. Briketa je celá černá kočička. Při příchodu byla velmi vystrašená z jakéhokoli kontaktu s člověkem. Postupně se osměluje, ale zatím je pořád plašší. Pořád se hodně bojí, ale už nesyčí.

Šmudlík

Věk: 10 měsíců
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Šmudlík je narozen 10.7.2021. K nám do útulku byl přijat 23.9.2021 spolu se svými 3 sourozenci - bratříčkem Šášou a sestřičkou Briketou a Jůlinkou. Byli nalezeni v Dlouhé Loučce v lokalitě, kde se vyskytuje větší množství nekastrovaných koček, které se místní dobrovolníci snaží odchytávat a kastrovat. Koťátka žila venku s maminou bez kontaktu s člověkem a proto jsou polodivoká a musejí se socializovat. Šmudlík je celý černý kocourek. Při příchodu byl velmi vystrašený z jakéhokoli kontaktu s člověkem. Postupně se osměluje, ale zatím je pořád plašší. Pořád se hodně bojí, ale už nesyčí.

Tramp

Věk: 9 měsíců
Pohlaví: kocour, kastrovaný
Tramp je narozen zhruba 14.8.2021. K nám do útulku byl přijat 3.10.2021 se svojí sestřičkou Lady. Byli nalezeni v Rudolticích v lese, kde se jich někdo zbavil vyhozením do kopřiv. Nalezli je tam hodní lidé, kteří tam šli na vycházku a slyšeli je tam naříkat. Vlezli pro ně, zavolali nám a dovezli je. Tramp je celý rezavý kocourek. Z počátku byl hodně vyplašený a na jakýkoli lidský kontakt syčel a zalézal. Postupně se osměluje, už nesyčí, ale stále se bojí a při pohlazení zůstane celý ztuhlý. Neměl od začátku dobré zkušenosti a proto se teď bojí a musí si zvykat.

Lady

Věk: 9 měsíců
Pohlaví: kočka
Lady je narozena zhruba 14.8.2021. K nám do útulku byla přijata 3.10.2021 se svým bratříčkem Trampem. Byli nalezeni v Rudolticích v lese, kde se jich někdo zbavil vyhozením do kopřiv. Nalezli je tam hodní lidé, kteří tam šli na vycházku a slyšeli je tam naříkat. Vlezli pro ně, zavolali nám a dovezli je. Lady je tříbarevná mouratá kočička s rezavými flíčky. Z počátku byla hodně vyplašená a na jakýkoli lidský kontakt syčela a zalézala. Postupně se osměluje a už se i mazlí. Jen neměla od začátku dobré zkušenosti a proto se bála i nás. Teď je už mazlíček.