Naše kočičky

Zoubek

Věk: 10 let
Pohlaví: kocour
Zoubek je celý černý kocourek. Je nesmírně mazlivý a hodný, a je rád za každé pohlazení.

Vaflička

Věk: 4 roky
Pohlaví: kočka
Vaflička je mouratobílá kočička. Je plachá, bojácná a nedůvěřivá. Je hodně opatrná, ale zvykne si a nechá se i pohladit. Je vhodnější do virtuální adopce a nebo ke zkušenému a trpělivému chovateli.

Johánek

Věk: 1 rok
Pohlaví: kocour
Johánek je kocourek s mramorovou kresbou. Je nesmírně mazlivý a přítulný. Je rád středem pozornosti, proto by potřeboval nový domov, kde by dostal péči a pozornost, kterou tady až v takové míře nemá.

Tutty

Věk: 1 rok
Pohlaví: kočka
Tutty je mouratá kočička s lehounce rezavým nádechem. Je velice mazlivá a přítulná.

Tomy

Věk: 3 roky
Pohlaví: kocour
Tomy je mouratý kocourek s rezavým nádechem. Je nesmírně mazlivý a přítulný. Bohužel je pozitivní na FeLV. Z toho důvodu je vhodný do virtuální adopce a nebo ke kočičce se stejnou nemocí a nebo jako jedináček.

Majka

Věk: 6 let
Pohlaví: kočka
Majka je celá černá mohutná kočička. Je divoká a bojácná, ale pokud ji člověk chytí , tak neublíží jen se přikrčí. Je vhodnější do virtuální adopce a nebo ke zkušenému a trpělivému chovateli.

Priscilla

Věk: 3 roky
Pohlaví: kočka
Priscilla je černobílá kočička, u které převládá černá barva. Je plachá a bojácná, ale ne divoká. Jen je opatrná a potřebuje čas.

Psyché

Věk: 6 let
Pohlaví: kočka
Psyché je černá kočička. Je divoká a plachá. Ale neublíží, jen se přikrčí a nebo raději uteče. Je vhodnější do virtuální adopce a nebo ke zkušenému a trpělivému chovateli.

Máša

Věk: 2 roky
Pohlaví: kočka
Máša je černobílá kráska. Je velmi hodná, milá, mazlivá a kontaktní. Je na svůj věk drobnější.,ale zato zbaští za dvě kočičky:)

Rusalka

Věk: 5 let
Pohlaví: kočka
Rusalka je mourovatá kočička. Je velmi plachá a bojácná, ale nechá na sebe sáhnout. Jen je opatrná a musí se na ni pomalu. Je vhodná do virtuální adopce a nebo ke zkušenému a trpělivému chovateli.

Mráček

Věk: 6 let
Pohlaví: kocour
Mráček je mouratý kocourek, který má rezavou podsadu chloupků. Je velmi plachý a bojácný. Vzhledem k tomu je vhodnější do virtuální adopce a nebo ke zkušenému a trpělivému chovateli.

Naomi

Věk: 5 let
Pohlaví: kočka
Naomi je nesmírně bojácná a plachá mourovatá kočička. Nesnese vůbec lidské doteky, pokud ji někdo chce chytnout, dokáže se ze strachu i počurat. Jen do virtuální adopce.

Zlodějka

Věk: 9 let
Pohlaví: kočka
Zlodějka je mourovatá kočička. Je nesmírně divoká a bojácná. Neváhá i kousnout. Z toho důvodu jen do virtuální adopce.

Jesenka

Věk: 4 roky
Pohlaví: kočka
Jesenka je mourovatá kočička. Je extrémně plachá a bojácná. Nevyžaduje lidské doteky ani lidskou společnost. Spíše do virtuální adopce.

Kominíček

Věk: 1 rok
Pohlaví: kocour
Kominíček je celý černý kocourek. Je extrémně plachý a bojácný. Nevyžaduje lidské doteky ani lidskou společnost. Spíše do virtuální adopce.

Oriona

Věk: 3 roky
Pohlaví: kočka
Oriona je mourovatá kočička. Je extrémně plachá a bojácná. Nevyhledává lidskou společnost ale ve společnosti ostatních kočiček se cítí dobře. Vhodná do virtuální adopce.